| Ely_5230 a întrebat:

Am 17 ani si, in ciuda faptului ca mananc mult, nu ma ingras decat forte putin si slabesc foarte usor.Am inaltimea de 178 cm si 67 kg.As vrea totusi sa mananc si sa duc un stil de viata cat mai sanatos. ce imi recomandati?(o dieta sanatoasa dar sa nu slabesc din cauza ei)

Răspuns Câştigător
| Escape a răspuns:

Nuu :o.in nici un caz diete! nu vrei sa iti strici sanatatea nu? mananca salate, si incearca sa reduci consumul de carne si de sucuri carbogazoase, manaca supe happy etc, ciocolata neagra.