| Sebi26891 a întrebat:

Buna ziua am 12zile de când am făcut vărsat de vant Pot ieși afara ca vina craciunu si na in unele locuri miau dispărut dar pe burta mai am câteva
Va urez un Crăciun Fericit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai in casa ca infectezi si pe ceilalti, suna ti medicul de familie si informeaza l spune i ca tu vrei sa iesi afara e craciunul numai vrei in casă in pat, acolo trebuie sa stai pana in ianuarie deoarece virusul tau este foarte contagios, ce varsta ai?

| LittlePoppy a răspuns:

Nu ai voie sa iesi pana nu te vindeci definitiv.