| Alex13567425 a întrebat:

Am 13 ani si 8 luni si de aproape 4 ani am la piciorul drept, sub genunchi in partea stanga o umflătura care este foarte tare.Ma doare doar atunci cand merg dar nu foarte tare.Nu am facut sport de performanta si nici nu tin minte sa ma fi lovit in acea zona.Maine merg sa imi fac o radiografie si aştept rezultatul.Va rog, daca puteti sa imi spuneti un diagnostic aproximativ pana cand imi va spune doctorul un diagnostic concret.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Roberto_Angelino_1995 a răspuns:

Salut alex, acest fel de unflatura este. un cheag de cancer. dar nu-ti face griji. Daca ai incredere in mine du-te la un spital si fa-ti radiografie. Dece stiu asta... are mamaia mea. La fel sub genunchi o galma mai exact... astept si eu raspunsul tau.

3 răspunsuri:
| Roberto_Angelino_1995 a răspuns:

Am pare rau sa aud asta. Dar atii doresc tot binele din lume si multa sanatate.

| marco777 a răspuns:

Vezi rasp pe yotube

| Alex13567425 explică:

Roberto_Angelino am primit rezultatul si se pare ca este doar un os care poate fi scos prin operatie dar multumesc pentru raspuns