| VideoBloggg a întrebat:

De cateva zile ma doare piciorul drept sad nu mai pot sa merg, şchiopătez dar nu inteleg de ce pentru ca nu m-am lovit la el. Nu ma doare de la genunchi, ma doare de unde incepe el

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Ar fi bine sa te consulte un medic specialist reumatolog. http://www.i-medic.ro/simptome/durere-la-nivelul-articulatiilor-artralgii

| HurremSultan a răspuns:

BUnă.
Poate să fie apendicita.Du-te la medicul de familie. Uite aici simptomele :
- durere surda aproape de centrul sau partea superioara a abdomenului ce devine mai apoi ascutita si se deplaseaza spre partea din dreapta jos a abdomenului. Acesta este, de obicei, primul semn;

- pierderea apetitului;

- greata si/sau varsaturi imediat dupa ce incep durerile abdominale;

- umflarea abdomenului;

- febra nu foarte ridicata;

| Adinnaaaa a răspuns:

Eu iti recomand sa apelezi la un medic. happy

| VideoBloggg explică:

Oare ce am?