| Romina300000 a întrebat:

Am 13 ani şi astăzi cand am intrat in duş am observat că am pe "mamelon" (sfârc,nu ştiu exact cum sa spun) o crustă,nu ştiu ce culoare are,chiar nu am ideecum sa explic o sa ii spun mamei, dar vreau sa aud si opiniile voastre, va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Stoichy a răspuns:

Fara rusine, imtreaba ti mama. Sigur nu e ceva grav. O sa dai cu ceva crema si trece. Dar trebuie sa ii arati mamei, ea stie daca trebuie sa mergeti la dermatolog sau nu. Nu e rau ca ai intrebat dar e bine sa comunici mai des cu ai tai. Multa Sanatate

2 răspunsuri:
| TheWhiteDemons a răspuns:

Esti serioasa sau? cum nu sti ce culoare primii la care te informezi sunt parintii nu noi, am impresia ca si tu ti-ai facut cont doar asa de amuzament sa pui intrebari stupide.

| Fecioara28 a răspuns:

Draga mea, cel mai indicat e sa iti întrebi părinții. Si e foarte bine sa consulți un medic. Pupici?