| KeepitSimple a întrebat:

Am 14 ani si practic fotbal. In urma cu o saptamana am facut o intindere musculara la coapsa si nu am voie sa fac pauza de la antrenamente. as dori niste sfaturi, remedii sa-mi treaca mai repede. Dau vot +

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ToxxicSmile a răspuns:

Incearca Bengay (miroase cam puternic) sau Ketospray se gasesc la farmacie... cu ketospray pulverizezi pe zona cu pricina happy

sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| Zippy a răspuns:

Trebuie sa faci dusuri fierbinti si masaj