| IxienxiododisMr a întrebat:

Bună ziua! Am 15 ani si de dimineață de când m-am trezit mă înțeapă undeva la stomac da mai sus, nu stiu cum sa explic. Oare din ce cauză si cum as Putea remedia? Când respir de fiecare data ma apasă si ma doare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mă înțeapă undeva la stomac da mai sus"

pare a fi un organ vital (dar care nu e?), ar fi de preferat să dai fuguța la medic

| adryang78 a răspuns:

Poate fi o ușoară indigestie, dar mai bine mergi la medicul de familie.