| ReDMaN12 a întrebat:

Hey Tpu.Am o problema ..de fiecare data cand merg ma doare in partea dreapta sub ficat si nu mai suport(ma inteapa tare si ma doare)...Credeti ca ar putea fi probleme cu fierea si daca da cum pot remedia asta? dau funndaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Tonijoint a răspuns:

Si eu am patit-o.Incearca sa dormi mai mult si sa te odihnesti pe cinste.Dar prima data mergi la doctorul de familie.

| Andru87 a răspuns:

Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.

Cam asa ceva!happy

| infohas a răspuns:

Mergi la doctor, fa-ti un control si daca ai o problema interneazate si daca e mai grav, asteapta verdictul final.