| Omunegru a întrebat:

Am 16 ani si 3 luni si pasiunea mea pentru muzica ma face sa pierd nopti.Vara trecuta am pierdut cam aproape fiecare noapte timp de 2 luni (o luna am muncit) si acum doar sambata noapte mai lucrez (ca dj) si in timpul saptamanii ma trezesc obosit, imi pierd concentrarea, uit lucruri care sunt foarte importante.Am renuntat la a mai pierde nopti insa tot nu sa diminuat situatia.Sunt obosit mereu, unde ma duc eu vreau sa dorm si daca dorm tot obosit ma trezesc la scoala am o fața zici ca sunt mort.La masa nu am chef de mancare.
PS: Am observat ca dupa ce am lasat "pierdutul noptilor" ziua muream de somn iar seara eram energic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| UNHleaSHD a răspuns:

Si ai venit sa te lauzi? Sau ce?

Ti-ai modificat ceasul biologic, nimic anormal.

| MCRgurl a răspuns (pentru UNHleaSHD):

Lasa-l in pace doar ne-a zis in detaliu ce se intampla

| vreauhackuri2 a răspuns:

E ciudat da incearca iei vitamine calciu enime fier orice poate se chimba situatia

| Omunegru explică:

Astept un raspuns calumea problema e destul de serioasa iar faza cu ceasul biologic nu e adevarata deoarece acum sunt obosit indiferent de partea zilei.