| AlexMMMMIhai a întrebat:

am 16 ani si o problema grava.Mi-au aparut de ceva vreme pe varful penisului niste bubite albe, mici.Ma deranjeaza din ce in ce mai mult sa le vad, si imi este frica sa-mi incep viata sexuala cu ele. Exista vreun site unde pot lua legatura cu medici, sa le trimit poze daca e necesar si sa-mi spuna ce nu este in regula? Sau poate imi puteti spune voi? Nu cred ca sunt papule perlate, deoarece apar pe preput si chiar pe varful capului penisului.Va rog, ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Mergi la un dermatolog pana nu se agraveaza starea ta de sanatate...

| Abibina a răspuns:

Nu crezi ca e mult mai simplu sa vezi un medic decat sa tot cauti dupa ei pe net? Iti faci o trimitere de la doctorul de familie si cel mai probabil te alegi cu o consultatie gratis. Nu e o rusine.