| laudima22 a întrebat:

De ceva timp mi-au apărut "PPP" Papule Perlate Peniene, niste bubițe albe in jurul capului penisului. Inainte nu le aveam. De ce au apărut acum?! Acum ceva timp sa zic am avut un contact sexual cu o femeie mai matură puțin, dar ca sa zic așa m-am oprit, n-am ajuns la s*x, doar câteva atingeri la și frecături la păsărica ei. Pentru că nu aveam nici prezervativ, și am lăsat-o așa. Eram puțini amețiți amândoi. oare asta sa fie problema? Dar astea mi-au apărut înainte de a fi cu ea. Mă repet, nu am avut nimic cu ea. Pentru că m-am gândit mai bine și am realizat că nu este ok. Dar Bubițele alea de unde au apărut? Că le aveam dinainte eu. Știu, că majoritatea le au, dar cum au apărut acolo. Sa îmi explice și mie cineva. Cred că le am de 1 an sau 2. Sunt micuțe. albe așa! Și dacă agravează cu ceva, cum le scot, un sfat ceva nu știu. Mulțumesc de înțelegere!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Vlad_MH_2000 a răspuns:

Salut, eu nici nu stiam cum se cheama, nu stiu nici eu de ce apar, si eu am. de mult, dar nu se agraveaza. poate e un fel de ciuperca sau ceva, si apar ca e constat umed acolo, nu stiu ..stiu ca era o crema la farmacii pentru asta, nu stiu daca trebuie luata cu prescriptie sau nu, eu zic ca ar trebui sa mergem la un urolog in viitorul apropiat ( nu impreuna, no gay laughing) )