| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

am 17 ani si de cateva luni am observat aceaste bubite in gat si pe limba, dimineata cand ma spal pe dinti si pe fata suflu mereu nasul si din gat puroi galben si simt ca mereu am puroi in gat. Acum 2 ani si jumatate am facut analize la tot la urina la tot tot, si mi-a zis ca am o infectie in gat netratata de mult si mi-a dat un antibiotic de 1000 mg amoxacilina sau ampicilina nu mai stiu ce era in fine am luat doar 2 pastile si nu am mai continuat tratamentul oare s-a agravat infectia? Uitati cum arata gatul acum e ceva grav? Sau? http://imgur.com/a/7imvmPj

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MadalinG99 a răspuns:

Salut, poza nu se deschide. Normal ca s-a agravat infectia, de ce nu te duci la un doctor sa te tratezi? Doamne fereste de ce poate fi mai rau, esti tanar cred ca este mai important ca maine sa te duci la doctor decat sa faci orice alt ceva. Multa sanatate!