| PredatoR a întrebat:

Am 19 ani si de vreo 5 zile simt o presiune la cap in special in zona tamplelor si la baza nasului. Am facut analize la sange care au iesit bine si tensiunea o am normala. Mentionez ca sunt fumator dar intentionez sa le las. Din cate am citit pe internet ar fi vorba despre o cefalee...
Care ar putea fi problema exacta? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| teodora200004 a răspuns:

S-ar putea sa fie vorba despre o sinuzita, ar trebui sa faci un control si sa renunti cat mai repede la fumat! happy Te pup si ai grija de tine! happy

1 răspuns:
| Annitu30 a răspuns:

Incearca sa faci si o radiografie...