| Dexter_2425 a întrebat:

Am 20 de ani si am o mare problema...va rog mult sa ma ajutati!happy Am foarte multe puncte negre pe nas, frunte si pometi.sad nu am cosuri, puncte negre.sad mi-au aparut acum un an, incet incet...nu le-am dat mare importanta, si acum am foarte multe sad

Va rog! spuneti-mi ceva sigur... o metoda sigura. Va multumesc! O zi minunata!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RalucaFiore a răspuns:

O metoda sigura ar fi cea in care mergi la un medic dermatolog sa iti dea tratament.Alte metode sigure nu vad.decat daca preferi sa incerci fel si fel de creme spuse de altii care s-ar putea sa-ti faca bine sau nu.Acum alegerea e a ta. Bafta!

| unu a răspuns:

Dexter, eu nu stiu de ce te mira faptul asta. Doar ti-ai facut odata o masina de imbatranire ca sa poti sa flirtezi cu bona ta. Nu stii care au fost rezultatele? http://cdn.static.ovimg.com/episode/268709.jpg

Răspuns utilizator avertizat