| Alex_Alex_1996_TxcW a întrebat:

Am 21 de ani si de ceva vreme ma simt obosit... prima data eram obosit psihic pentru ca o perioada lunga de timp nu stiam ce e ala somn pana la ora 4-5 dimineata iar intr-o zi m’am trezit obosit de parca nu as fi dormit o saptamana.
Am avut o perioada cand am cazut intr o stare de anxietate dar mi am dat seama ca nu isi are rostul si usor am trecut peste. Acum ma simt obosit, slabit fara pofta de viata... ce as putea sa fac sa ma simt din nou bine? astept un raspuns, multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Andwta a răspuns:

Iti recomand sa incerci sa faci lucruri noi sau ceea ce iti place. Pe mine ma ajuta filmele.

Răspuns utilizator avertizat
| MILaurentiu999 a răspuns:

Salut! Eu ti-as recomanda sa te apuci de sport(alergat, sala etc) si sa ai mai multa grija la alimentatie si la baut lichide.Lucrurile astea iti vor da mai multa energie si chef sa incerci lucruri noi.

| Alex_Alex_1996_TxcW explică (pentru MILaurentiu999):

Chiar am fost la alergat si ma simt mai bine, acum o sa imi creez un program zi de zi