| Reinbold_Viorel_1967 a întrebat:

Am auzit la televizor într-un film de așa numita boală Neelvish (în limba hindi) dar aș vrea să întreb dacă în lunea medicală există, prin ce simptome se manifestă și dacă poate fi tratată și cum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te mai uita ca muierile la filme de la Bollywood. Si apoi de unde sa stie cineva pe aici despre ce boala poate fi vorba? Nu cred ca exista pe aici cunoscatori de limba hindi.

| kirarin a răspuns:

Daca intr-adevar ai urmarit filmul cred ca stii si cum s-at manifesta, sau ce simptome are, nu? era bine daca le includeai si pe alea poate isi dadea cineva seama. +numele filmului desigur

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns (pentru kirarin):

Ma baieti nu e de pe bollywood filmu e de pe national tv se cheama destine implinite si eu ma uit la el de 2 ani il iubesc e serial si boala asta se albastreste pielea pe tine si exista un templu al unei zeite care te poate trata ca boala e foarte grava si te poate duce la moarte laughing)