| Deji_Emanuel-Andrei_2001 a întrebat:

Buna,
Am auzit la televizor, întrun film de o asanumita boala "NEELVISH"( in limba hindi) in romana tradusa ar veni Nelvis cine stie ce boala e aceasta sau daca macar exista?

2 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

La indieni si Africani sunt multe boli care la noi nu sunt cunoscute, asadar nici denumire nu au

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns (pentru cezar003):

Neelvish e o boala care iti invineteste pielea si mori de la ea peste cateva zile doar zeita aia de la templu ala poate sa o salveze glumesc frate acum astept si eu sa vad daca exista azi la 8 la film ma uit la el de la inceput iubesc filmul destine implinite nu? nu cred ca exista asa boala