| edddie a întrebat:

Am avut ghinionul sa ma ma lovesc pe strand la osul nasului, si acum la 2 zile au inceput sa mi se invineteasca ochii, ceva normal din ce am inteles.
Ce pot face sa mi se traga?
Va rog frumos, dau funda, va raman dator.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mihaitzz a răspuns:

Singura solutie este sa mergi la doctor. Pot aprea complicatii locale care de la un anumit nivel pot fi ireversibile. In niciun caz nu trebuie sa fi tratat acasa.

Insanatosire grabnica

| edddie explică (pentru Mihaitzz):

Mersi.

| Mihaitzz a răspuns (pentru edddie):

Funda? big grin

| edddie explică (pentru Mihaitzz):

Da.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te la medic sa iti dea un tratament corespunzator.

| danielaxyz a răspuns:

Comprese cu ceai de musetel pe ochi