| 2102baubau2102 a întrebat:

am niste scurgeri maronii dar si rosii si o durere in zona uterului, ciclul mi-a trecut de o saptamana. Contact sexual acum 2 zile protejat. Am luat niste medicamente tot acum o saptamana pentru varicela, nu stiu daca afecteaza. Doar azi dimineata au inceput scurgerile, nu am patit asa ceva niciodata, sunt îngrijorată, va multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| marevna13 a răspuns:

Poate fi mittelschmerz.