| DaniiiDniix3 a întrebat:

am o problema. care persista de aproape un an. Intre cicluri am niste scurgeri maronii cu cheaguri cateodata chiar tind spre negru. Nu am niciun fel de durere si au loc asa. Am ciclu 5-6 zile apoi o saptamana de la ciclu e totul bine, normal iar apoi incep scurgerile acelea care ma tin o saptamana. Si apoi dupa inca o saptamana imi vine menstruatia. Nu stiu ce inseamna si ce as putea avea. Sper ca m-ati putea ajuta. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Ela05 a răspuns:

Probabil o dereglare hormonală sau ovare poliquistice. Ar trebui sa mergi la un ginecolog înainte să fie prea târziu.