| Danielle_Alexandra_1997 a întrebat:

Am o curiozitate, daca cineva ia 20 de comprimate de paracetamol una dupa alta si dupa aceea se culca este posibil sa moara? Am citit pe internet si sunt curioasa. Nu vreau sa ma sinucid nu am de ce.laughing Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi tot pe internet ai și răspunsul dacă ai citit acel articol!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Numai un om care are probleme cu capul, recurge la asa ceva!
Normal ca mori, este supradozaj, intri in coma si mori.
Te pup!