| Raluca1234o a întrebat:

Cine stie cum pot intra în jocul blue whale? E doar o curiozitate, nu vreau sa ma sinucid.

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cred că mulți sunt acum morți din curiozitate. Mulți adolescenți fără minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine lasi curiozitatile astea deoparte. Fii sigura ca unii din aceia care s-au sinucis au intrat din curiozitate prima data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La dracu, o femeie vrea sa moara si eu nu stiu cum sa o ajut.

baaaah astia! ajutati-o care stie!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Iarasi tu? Te felicit pentru perseventa, cred adminii iti vor da un premiu pentru astarolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Buna si tie, mamaita!
ti-a fost dor de mine, adica de nepoata ta preferata?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa nu...alaturi de ceilalti.
Vezi ca te-am dibuit? Stilul tau e inconfudabil!