| Ioana_Sarbu_1987 a întrebat:

Buna tuturor,
Am o problemă destul de serioasă și am nevoie de ajutorul vostru. Pe data de 9, 10, 11, 13, 17, 18 octombrie am avut contact sexual neprotejat cu partenerul meu. Mentionez ca pe data 14 am avut o mica sangerare roz pal, iar astăzi pe 24 octombrie a inceput o sangerare ce seamănă cu menstruatia dar care este redusă cantitativ și calitativ fata de o menstruatie reală. Mentionez ca si azi am avut stari de greață, durere de cap si sani măriți ca si in zilele trecute. As dori sa stiu daca este o sangerare de nidatie sau este o menstruatie reală?
Multumesc mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa afli dupa un test de sarcina