| Jixifirin a întrebat:

Buna ziua, am o întrebare. Am 18 ani. Între vârstele de 14-16 am fost mai plinuță. Acum nu mai se pune nimic pe mine. Dacă aveți niște sfaturi cum as putea sa ma îngraș. V as fi recunoscătoare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Moggy a răspuns:

Ingrășarea se întâmplă atunci când manânci mai multe calorii decât arzi. Deci singurul mod prin care poți să pui pe tine este să mănânci mai mult decat mananci de obicei.
(Să nu dai iama in fast food că alea nu sunt sănătoase din mai multe motive).

| Baltazar1 a răspuns:

Poate ești mai frumoasa asa?