| crista18 a întrebat:

Am o intrebare. Daca fac un an de facultate(medicina dentara) la Titu Maiorescu... care sunt conditiile ca dupa acel an sa ma pot transfera la Carol Davila (tot medicina dentara). Trebuie sa obtin un rezultat anume la examene? Poate exista o piedica? (m-ar interesa sa pot intra la Carol Davila la taxa nu neaparat la buget) Astept raspunsuri din partea oamenilor care cunosc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu intri la ei pe site, faci direct o întrebare?
Ești viitor medic sau ce?
Trebuie să faci o cerere către decanul facultății unde vrei să te muți, iar dacă acolo este un loc ori faci un schimb cu altcineva!
Succes!
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

Citeste regulamentul Univ. Carol Davila incepand cu art. 8 :
http://umf.ro/......denti.html

| 333777abc a răspuns:

Buna. Ai reusit sa afli sau chiar sa te muti? Si cum?
Ma intereseaza si pe mine

| 333777abc a răspuns:

Chiar imi doresc mult sa stiu. Sper ca ma poti ajuta.