| Gangsta43 a întrebat:

Buna ziua am o intrebare daca vreau sa joc ca portar la fotbal trebuie neaparat ca statura sa fie una impresionanta adica trebie sa fi inalt dau fundita pentru cel mai bun raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| generic a răspuns:

Normal ca la 1, 77 poti fi un portar bun[inaltimea nu conteaza prea mult].De exemplu, cunosc pe cineva de clasa a8-a si este cel mai bun din liceu, fiind mic de statura, apara extrem de bine.Mult succes in poarta!

4 răspunsuri:
| rareloop a răspuns:

Nu, nu este nevoie sa fi neaparat inaaaalt dar nici scund, chestia e sa ai skilluri de portar! stii tu, plonjoane alea alea.

| BossMan a răspuns:

Da. maxim 2
metri

| Gangsta43 explică:

Am 1,77 m as ava ceva sanse.

| fabiocris a răspuns:

Nu neaparat ...