| Twain a întrebat:

Daca sunt portar la fotbal trebuie sa uit de durere?

Răspuns Câştigător
| deeadeea111 a răspuns:

Dupa o vreme o sa te obisnuiesti cu durerea.Doar practici acest sport de placere

4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Da, asa e normal, in fotbal portarii si fundasii trebuie sa fie foarte duri fizic.

| hummmer a răspuns:

Nu o uiti te obisnuiesti cu ea. Poarta echipament de protectie si pazeste-te pe cat posibil.

| sanduady a răspuns:

Chiar trebuie sa uiti... trebuie sa te arunci dupa minge dar prin echipament este si burete.

| Geo123miha a răspuns:

Da cam ar trebui pentru a putea fi portar! Trebuie sa te dedici echipei si sa aperi fiecare gol pentru a ramane in echipa! Sper ca te-am ajutat!