| Anonima177 a întrebat:

Bună ziua! Am o pată cam mare pe picior, știți cumva cum aș putea scăpa de ea? Vă mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauzele pot fi multe. Mergi la medic.

| dullcat a răspuns:

Buna.Ce fel de pata? Poate fi ceva grav sau nu.Cel mai bine ar fi sa mergi la un dermatolog pentru a afla.

| Smmo a răspuns:

Daca este o alunita, un semn din nastere, mergi la un dermatolog, o sa o analizeze si sa iti spuna ce optiuni ai.

| Kozi a răspuns:

Care e sursa petei? Noroiul? Sau alta mizerie colectata? Cu apa si sapun.
Daca e medicala, mergi la medic, nu pe TPU.