| SoferTir a întrebat:

Am un colt la unghea de la picior si ma doare ingrozitor cand il tai...stiti cum as putea scapa de el?

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Stiu cum estraight face sincer poti scapa de el daca til tai.alta solutie nu vad, incearca sa tii picoarele in apa calda, iar apoi sa incerci sa-l tai pentru ca se inmoaie unghia si este mai usor.succes

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Poti incerca sa mergi la pedichiura.

| andreimicutu a răspuns:

Vai este oribil. De vreo doi ani si eu am niste colturi la degete. Si de fiecare data le tai calumea dar peste vreo saptamana sau 2 iar imi cresc. Deocamdata nici eu nu stiu cum sa scap de ele. Dar un singur sfat iti dau. Nu iti taia singur unghiile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acid sulfuric.