| Ionut113123 a întrebat:

De ceva timp mi-a aparut o pata rosie pe picior, nu pe talpa pe cealalta parte, partea de sus (nu stiu cum se numeste ). Nu ma mananca, nu ma doare dar este foarte urata dupa mine, ce ar putea fi si cum pot scapa de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Fă o tură la medicul de familie.

| sierra1 a răspuns (pentru Elena9328):

Sau la dermatolog, da' iute până nu se extinde!

| Elena9328 a răspuns (pentru sierra1):

Daca nu are trimitere degeaba se duce acolo?

| sierra1 a răspuns (pentru Elena9328):

Ce vorbești, dai banu' și te și clonează dacă sunt destui (banii)

| Elena9328 a răspuns (pentru sierra1):

laughing