| Cristinalia a întrebat:

Am o problema, de cateva zile sfarcurile ma dor cand le ating si s-au schimbat! Sunt asa mai rosii pe margini si in interior mai roz asa avand un aspect parca ar fi crapate, nu de mult mi-am inceput viata sexuala! Oare sa fie de la schimbarile ce le sufera organismul? Schimbari sau dereglari hormonale? Sa ma ajute cineva! Eu mi-am facut un test de sarcina lunea trecuta si acesta a iesit negativ si in weekend vineri pana in acea luni am intretinut relatii sexuale cu iubitul meu, dar testul luni a iesit negativ eu facusem test pentru ca eram speriata, cu 2 3 saptamani in urma cand am intretinut relatii sexuale cu el si am avut o teama am facut testul si a iesit negativ! Ce imi puteti spune despre ce mi s-a intamplat in legatura cu sfarcurile? astept raspunsuri DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ca si tine, si ele cresc, in conditiile pe care tu le oferi corpului.

| YummyDkRich a răspuns:

Hmm te pot ajuta dar am nevoie de o poza sa ma conving. sunt anul 2 la medicina si cred ca stiu despre ce e vorba dar nu sunt sigur. trimite aici o poza la dorin_1995@yahoo.com poti sa trimiti 2-3 poze ca sa imi dau seama. Funda

| Priap a răspuns:

E de la crestere nu are nicio legatura cu ceea ce ai facut