| Jessica000 a întrebat:

Buna ziua am o problema și in acceasi timp cam rușinoasa. Am
O mâncărime imensa in zona intimă deci nu mai pot ????????‍♀️ In același Timp ma și ustura și îmi curge un lichid mai gros in cantitate mare așa gen arată ca branza crema. Scuzați-mi expresia dar exact așa arată. Aștept un răspuns de la fetele Care au avut așa ceva. Și sa îmi dea un sfat / in legătura cu asta. De la ce am făcut-o și ce trebuie sa fac. Va rog spuneți-mi ce sa fac simt ca explodez. Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie, posibil cu candida. Trebuie sa te duci foarte urgent la ginecolog. NU amana deloc, momentul optim e in primele 48 de ore de la debutul simptomelor, dar daca ai depasit acest momenbt, du-te cat mai repede (maine neaparat). Pana atunci nu te da cu nimic, doar spala-te cu blandete