| Style10000 a întrebat:

Buna ziua am si eu intrebare de vreo 3 saptamani tot ma macina fruntea adica cred ca este creierul parca nu il mai simt, si am furnicaturi am vorbit cu cineva si mi-a zis sa nu fie din cauza la grasimi si fumu de tigara ca nu se oxigeneaza destul simt asa parca nu ar fi capul meu nu il simt deloc..si am furnicaturi la tample...ce sa fie oare ca am facut si rmn si nu mi-a iesit nimic numai stiu ce sa fac daca stiti raspundeti-mi si mie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca fumezi, eu zic sa te lasi de fumat cat mai repede posibil!
Si normal ca tigarile afecteaza nu numai sistemul respirator si circulator, dar si cel nervos!
Daca nu, consulta si alti medici cat mai repede cu putinta, nu e de joaca in cazul tau!
Multa sanatate si s-auzim de bine!
Pa, pa!

| BlueByte a răspuns:

Sa nu fie vreo tumoare.

| Devyd a răspuns:

Pai n-are cine sa iti raspunda ca nu suntem doctori, cel mai indicat ar fi sa mergi sa consulti medicul de familie.