| sorin10101 a întrebat:

Buna ziua ma numesc Stoian ALEXNADRU am 20 ani si v-as ruga foarte frumos sa imi raspundeti si mie am o mare problema de ceva timp.parca numai imi simt fruntea, capul nu stiu ce sa zic.nu ma pot concentra parca nu am capu meu nu stiu cum sa va explic nu imi simt fruntea deloc am fost la neurologie am facut rmn nu mi-a iesit nik...imi tremura ochii...nu pot sa inchid ploapele de la ce oare ar putea fi? ma simt foarte groaznic.inteleg foarte greu simt fruntea sus cum ar veni

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Par niste probleme psihologice/psihice. Ceea ce descrii tu nu sunt niste simptome reale, ci niste pareri, impresii care arata dca iti edscarci niste probleme mentale sub aceasta forma. Un psiholog te poate ajuta cu siguranta

| sorin10101 explică (pentru Brigaela):

Sa stii ca mi s-a mai spus chestia asta

| Brigaela a răspuns (pentru sorin10101):

Mergi la psiholog pana nu e prea tarziu.

| ZOZOKid a răspuns:

Du-te si la un oftalmolog, eu port ochelari si am simptome similare cand imi pbosesc ochii. S-ar putea sa ai o deficienta de vedere netratata

| Dianaㄨ a răspuns:

Poti avea probleme cu vederea sau poate sa fie ceva legat de sinuzita, asa ca mergi mai departe la oftalmolog si ORL.
Multa sanatate!

| Youkillme a răspuns:

Pate ai gaimarita o boala care este legata cu nasul un puroi din nas invadeaza creierul-principalul organ de acea apar aceste tumori...imi dai te rog funda sper ca te-am ajutat!

| zizouzizdane a răspuns:

Sinuzita!