| Dianna_8523 a întrebat:

am si eu o intrebare. am 1.54 m si 59 de kg. Cat sa mai slabesc sa arat bine?happy as vrea sa slabesc mai ales pana luna viitoare. Sunt destul de ocupata asa ca nu prea am timp de sport. ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Tine o cura de 3 zile, numai cu mere...si 2 l de apa big grin

Doar mere[1kg pe zi]

| LoLo a răspuns:

Poi la inaltimea ta ar tebuii sa ai cam 50-51kg...seara inainte sa te pui in pat fa cam 50 de abdomene, fa exercitii care le faci si la ora de sport, renunta si la dulciuri si nu mai manca seara dupa ora 18

BAFTA!

| 21 a răspuns:

Buna. din cate stiu eu trebuie sa fie o diferenta de 10 intre kilograme si inaltime.Deci daca tu ai 1. 54 ar trebui sa ai 44 de kg. Dar parerea mea este ca nu conteaza cate kg ai, si trebuie sa te simnti bine in pielea ta.