| Anghel_Lorena_1997 a întrebat:

Buna,am 11 ani și vreau sa slăbesc.Intr-o luna ma întorc în tara și vreau sa slăbesc pana atunci. Ce imi recomandati? Nu prea am timp de sport. Poate niște diete sau altceva, dar nu prea scump.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Evita dulciurile, prajelile, painea alba, zaharul, sucurile din comert, fast-foodul, patiseria.
Bea 2L de apa pe zi si dimineata bea un pahar de apa calduta cu lamaie fara zahar.

| Daniel9988 a răspuns:

Serviti va rog, cartile nu in grasa! Lasati slabitul la 11 ani...A, ma scuzati domnisoara! Daca nu sunteti slaba nu mai invart capul baietii dupa tine!

| Anghel_Lorena_1997 explică (pentru Daniel9988):

Nu.Doar ca m-am saturat sa râdă copiii de mine!

| Daniel9988 a răspuns (pentru Anghel_Lorena_1997):

Copiii rad de prosti ce-s.Si de mine radeau ca aveam dinti strambi.Sa te doara in cot.

| Andwta a răspuns:

Nu iti recomand diete iti va fi rau. Plimbate cu bicicleta alearga, mananca cat trebuie. Inainte de masa bea apa.

Răspuns utilizator avertizat
| FlorentinaMariaRusu a răspuns:

Pentru ca ai o varsta destul de frageda, te sfatuiesc sa nu te avanti in diete gasite pe net. Mai bine, daca tu consideri ca acesta este un impediment in "viitoarea" cariera, roaga-ti parintii sa te duca la un nutritionist.