| Akazome a întrebat:

Deci am o problema legata de corpul meu. Nu imi place cum arat. As vrea sa slabesc destul de rapid. M-am apucat de atletism, dar nu de foarte mult timp. De cateva saptamani fac si nu prea se vad rezultate. Am nevoie de niste exercitii, nu foarte grele. Mno sa fie bune. Ah si am 11 ani, inaltimea de 1.54 cam asa. Si greutatea de 42 de kg. Nu e foarte mare, dar nici nu arat bine. sad
Mersi daca ati citit, funda :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai rabdare, daca slabesti brusc faci vergeturi, vergeturile sunt permanente si nimeni nu vrea vergeturi! laughing

| Asce90 a răspuns:

Tine-te de atletism si baga flotari, abdomene si tractiuni. Daca ar fi asa de usor sa slabesti, toata lumea ar fi slaba. Nu poti sa te astepti sa vezi rezultate decat peste cateva luni.
Baga in fiecare seara 30 de flotari, 15 tractiuni daca ai unde si 100 de abdomene. Si pana la vara o sa fii super ok. Asta daca ai motivatie sa te tii... Ca asa toata lumea vrea sa fie slaba si sa aiba muschi, dar nimeni nu vrea sa faca foamea sau sa faca efortul necesar...