| giuliaviliman999 a întrebat:

Am si eu o intrebare!
Am 1.80 si 80 de kg, 15 ani si vreau sa slabesc.
Imi puteti spune va rog tot ce trebuie sa fac pentru a slabi? (de la mancat pana la sport etc.).
As vrea sa slabesc, cat sa arat bine, pana la anul in vara as vrea sa am o silueta de invidiat happy Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa, nu mai manca nimic facut cu faina, zahar cartofi sau orez. nu trebuie sa faci sport neaparat.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Poti incerca la inceput sa alergi, sa faci abdomene si niste flotari asa la inceput, nu mai manca seara mancaruri grase. La inceput e bine

| giuliaviliman999 explică (pentru TheLoveDoctorr):

Mersi

| Cosmin86 a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Ce treaba au abdomenele cu slabitul?

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru Cosmin86):

Are 15 ani. vrei sa ii dau crissfit?

| CulturismsiFitness a răspuns:

Specifica ce gen esti... baiat sau fata ca depinde foarte mult de genetic. Iti recomand un canal de youtube al unui culturist profesionist roman. Canalul se numeste totul despre steroizi. Are acolo tot ce vrei si are si niste antrenamente foarte smechere.