Întrebare recomandată | RalucaDancu a întrebat:

am si eu o intrebare: am un contract la casa OPSNAj insa angajatorul a virat banii catre CASMB, doctorul meu de familie este la OPSNAJ. Cum pot trece la un medic de familie de la CASMB? va trebui sa platesc din urma pentru OPSNAJ avand in vedere ca am folosit serviciile lor si angajatorul a platit contributia la CASMB? astept un raspuns urgent, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Te duci la Casa OPSNAJ cu fluturașul de salariu și reținerele, vei lua o adeverință și cu aceasta te duci la CASMB.
Nu, nu trebuie să plătești din urmă sub nici o formă.
Poți suna totuși la Opsnaj să întrebi deși așa se procedează cum am zis mai sus.
vezi aici http://www.aopsnaj.ro/
sau mai jos
Relatii publice
email: relatii. publice@aopsnaj.ro

Telefoane: