| DarkAngel891989 a întrebat:

Am si eu o intrebare un bun prieten de-al meu de cateva zile are niste simptome ciudate il inteapa inima si acum cateva zile a lesinat si dupa ce si-a revenit a inceput sa il intepe in continuare inima si in acelasi timp sa-l doara si mana stanga. Oare de la ce o fi? Astept un raspuns urgent.Va multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar sigur are nevoie de ajutor medical cat mai repede.

8 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

DE la inima este, ar trebui sa mearga de urgenta la cardiologie.

| DarkAngel891989 explică (pentru MihaiNicu23):

Ar putea sa pateasca ceva rau? O fi de la stres sau de la oboseala?

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru DarkAngel891989):

Din anumite motive inima lui e obosita, un cardiolog ii va da tot ce ii trebuie.

| DarkAngel891989 explică (pentru MihaiNicu23):

Dupa acel lesin a inceput sa ii amorteasca mana stanga..Sa aibe o semipareza? Ultima intrebare scuze.

| DarkAngel891989 explică (pentru MihaiNicu23):

Iti multumesc frumos pentru informatii.Mai astept si altele daca mai stie careva.

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru DarkAngel891989):

Nu stiu ce sa zic, dar sigur are nevoie de ajutor medical cat mai repede.

| yustme a răspuns:

Mergeți de urgență la spital. Nu e de stat când e vorba de asa ceva

| freasomepredator a răspuns:

Mergeti la spital ar putea fi fatal

| freasomepredator a răspuns:

Mergeti la spital