| razvansteel a întrebat:

Buna ziua am si eu o mare problema de ceva timp cam de vreo luna parca numai imi simt fruntea ( capu ) nu stiu cum sa zic parca ce vb vb doar cu gura nu si cu capu sad parca nu e gura comcomitenta cu gura ...am facut si rmn si nu mi-a iesit nimic in parca am fruntea ridicata sad si o simt amortita in ultimul timp am fost si foarte stresat am facut si analizele si mi-a iesit tiroida mare si trigricelidele ce oare sa fie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este in mod sigur o problema psihologica, fiindca ai tot felul de senzatii ciudate care NU se intalnesc in bolile fizice, somatice. Mergi la un psiholog si sigur va fi mai bine

| RadioactiveUranium a răspuns:

Du-te la un spital specializat in neurologie (Alexandru Obregia)