| alysteel100 a întrebat:

Am si eu o mare problema de vreo 2 luni am niste stari foarte proaste..simt fruntea amortita si parca nu o mai simt nu stiu cum sa va zic parca nu mai e comcomitena cu gura,.,.si am niste furnicaturi la tample si in frunte.am si niste analize foarte urate.tgp marti tiroida mi-a iesit mare..si in ultimul timp am fost si stresat...si am cam exagerat cu calcu stateam 12 ore zilnic pe el.ce o fi? am fost la doctor da m-a programat tocmai pe 2 septembrie...ce oare oi avea? ati mai intalnit senzatiile aste? si am fruntea foarte rece e probabil sa numai circule sangele bine in cap? stie cineva ce e de facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Bine ca te duci la medic. Iti va spune ce ai si vei face tratament. Bafta!