| razvansteel a întrebat:

Am si eu o mare problema de vreo 2 luni am niste stari foarte proaste..simt fruntea amortita si parca nu o mai simt nu stiu cum sa va zic parca nu mai e comcomitena cu gura,.,.si am niste furnicaturi la tample si in frunte.am si niste analize foarte urate.tgp marti tiroida mi-a iesit mare..si in ultimul timp am fost si stresat...si am cam exagerat cu calcu stateam 12 ore zilnic pe el.ce o fi? am fost la doctor da m-a programat tocmai pe 2 septembrie...ce oare oi avea? ati mai intalnit senzatiile aste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Supraextenuare. Nu mai sta asa mult la calculator. Cat despre frunte, sa nu cumva sa fie nevralgie de nerv Trigemen ca e cam rau. Mergi la medic si spune-i despre aceasta posibilitate. Incearca in fiecare zi sa-ti faci masaj la frunte. Multa sanatate!

| ツDiana a răspuns:

Asteapta parerea doctorului...si incearca sa nu mai stai atata la calculator...mai iesi pe afara la aer curat. Mult succes.

| Leops a răspuns:

Eu DA de multe ori, e din cauza lipsei de miscare mai esi pe afara numai sta asa de mult la pc eu din cauza asta nu mai pot sa dorm eu dorm ziua si noaptea stau la pc