| lafamiliaa a întrebat:

Am si eu o nelamurire am 16 ani si de 1 an si ceva ma tot lupt cu cosurile de pe fata la un moment dat imi trecusera dar acum iar mi-au aparut si am vorbit cu un prieten si mi-a zis sa incerc sa fac tratament cu ceai de musetel sau de galbenele (2 infuzii pe zi), si vreau sa stiu daca da rezultate chestia asta si daca cieneva cumva a facut tratamentu si a scapat de cosuri sa-mi spuna si mie. Sau sa-mi dati niste sfaturi cum sa scap mai rapid de ele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt bune si aceste ceaiuri, dar daca le combini cu Zineryt-ul, atunci rezultatul pozitiv si maxim iti pot garanta in proportie de aproape 100%. thumbs up BAFTA!winking

2 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Problema e ca o sa scapi o perioada de timp, dar pe urma o sa-ti apara iar. Cosurile apar pe baza de stres, alimentatie necorespunzatoare etc.
Clateste des tenul cu apa si nimic mai mult, in timp o sa -ti treaca, printr-o situatie similara am trecut si eu, iar acum nu mai intampin probleme in ceea ce priveste cosurile.