| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

Am si eu o problema. Am observat aseara ca pe penis am niste vene mai mov, nu sunt asa tot timpul. Am observat ca dupa ce urinez o vena mai principala de pe partea dreapta care vine spre iesire se umfla putin si celalalte se fac mov putin. Ce poate fi? Nu ma doar, la palpare nu simt nimic, vena nu se simte.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"dupa ce urinez o vena mai principala... se umfla putin si celalalte se fac mov putin"

pare ceva foarte serios, nu e de joacă, fă-ți un rmn să elimini riscurile