| hackerul07 a întrebat:

Bună ziua, am și eu o problema. Când merg sa mă angajez la un job ori când am emoții foarte mari îmi tremura capul, ce sa fac? De ce oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil ca tremurul capului sa fie din cauza sistemul nervos afectat, din lipsa somnului de noapte, cand corpul tau a fost privat timp indelungat, de serotonina si melatonina, care de obicei se produce doar noaptea, intre orele 10 si 2 noaptea.
Poti imbunatatii starea de sanatate, daca te culci in fiecare seara inainte de ora 10 si dormi, cel putin 8-9 ore.

https://dr-catalin-luca.ro/......onina.html

http://www.romedic.ro/hormonii-fericirii-0P32657
http://anatomie.romedic.ro/melatonina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi mai tupeist, mai sociabil in lumea reala, fa-ti prieteni mai.multi,o iubita ce vorbeste mult te-ar ajuta, fa o vizita la Amsterdam laughing
Consulta un medic, sunt medicamente simple ce te-ar ajuta

| BroSafarii a răspuns:

Din geneticul tău sau sunt slăbiți nervii, mai cunosc persoane de acest gen, încearcă să iei ceva medicamente pentru nervi, du-te la farmacie sau lanun doctor ai interesează-te mai bine.