| conaltura09 a întrebat:

am si eu o problema de sanatate, deci pe scurt simt o usoara intepatura si o greutate(uneori) in piept si respir destul de greu, nu mi se oxigeneaza indeajuns plamanii, insa mi-am facut control cardiac si la plamani si totul a fost in regula, astept niste raspunsuri coerente, care ar fi cauza acestei probleme, poate cineva a fost sau este in situatia mea, thx!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Jenga a răspuns:

Ai atacuri de panica.