| Mada_Madalin_1998 a întrebat:

Am si eu o problema sa zic asa, care ma puteti ajuta cu un sfat? Dau funda.
Am o durere in partea stanga chiar unde se termina coasta, nu e umflat, nu ma doare foarte tare dar simt disconfort, uneori ma mai inteapa foarte putin si pe scurta durata. Am 18 ani, multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu pune intrebarea asta si sa mergi la medicul tau de familie si sa te consulti! E mai bine sa fii prevenit!

| RoxanaY a răspuns:

Te doare constant sau cand faci efort, te fortezi etc?

| arhidulcele a răspuns:

Este vorba de un junghi intercostal... Nu este ceva grav, trece...