| Gabriela2 a întrebat:

Am si eu o "problema" si nu stiu ce trebuie facut in situatia asta.De ceva timp simt ca nu imi pot controla corpul asa cum trebuie(am senzatia ca nu am suficienta putere si cand stau ceva timp cu capul intr-un loc, cand vreau sa il intorc tremur sau mai exact imi tremura capul). Am observat ca atunci cand merg sau cand fac o anumita activitate nu este chiar asa, dar de exemplu daca stau pe scaun si port o discutie cu cineva si vreau sa intorc putin capul sau vreau sa misc putin mana tremur.Nu prea inteleg aceste reactii ale corpului meu.Ma gandeam ca am lipsa de calciu sau trebuie sa iau vitamine.Astept pareri.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Trebuie sa afli parerea unui specialist. Mergi cel mai bine la un doctor specialist si nu te baza, nici macar informativ, pe ce ti-ar spune persoane de pe TPU. Deci, mergi la doctor pentru ca problema trebuie vazuta. Poate nu este nimic grav, dar pentru linistea ta asa este cel mai bine. Multa Sanatate!

| Cry11 a răspuns:

Sincernu am nici o idee ce ai dar cel mai bine du-te la un doctor pentru ati rezolva problemele.

| InGErAsHFaCutPraF21 a răspuns:

Du-te la doctor