| LucianTGV a întrebat:

Am si eu un frate are 18 ani, de cateva zile tot zice ca ii iese din buric un miros urat, ia curs si putin sange si zice ca are o bubita in capatul buricului...stie cineva ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Sa mearga la spital cat mai repede, poate fi o infectie.

| trifescugabriela a răspuns:

Am o idee geniala pentru tine! Zii fratelui tau sa mearga la medic! Cu probleme de acest fel nu se tine de intrebari pe TPU! Posibil sa fie o infectie sau poate i s-a spart vreo ceva, nu ai de unde sa stii pana nu mergi la un medic!

| claudia_9559 a răspuns:

Sa mearga la un dermatolog cit mai repede, sigur este o infectie si trebuie tratata

| Golanasul a răspuns:

Este sigur o infectie! buricul este o zona sensibila si de accea trebuie tratata cu grije iti recomanda sa mergi la un medic cat mai repede.

| BlueOctober a răspuns:

Jessuuuse du-te la doctor...doamneeeeeeee cum poti sta asa de pasiv? e periculos